Ud derslerinde; nota, usul, makam bilgisi ve çalgı eğitimi aynı anda ilerlemektedir. İlk derslerden itibaren basit peşrevler, saz semaileri ve klasik Türk Müziği eserleri, popüler eserler, alıştırmalar, çalışılmaktadır. Nota okuma ve temel müzik bilgileri tüm çalgılarda olduğu gibi ud derslerinde de görülmektedir.

Ud dersleri birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

Ders saatleri çok esnek olup öğrencinin boş olduğu herhangi bir saat kendisine rezerve edilmektedir. Dersler, haftada bir gün, bir saat, özel ders olarak yapılmaktadır. Ud öğretmenimizin boş saatlerini öğrenmek için 0530 284 34 74 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

İletişim: 0 530 240 12 26 – 0543 505 47 86 

Ud Kursunun Günleri ve Saatleri

Ud kurslarımız haftada 1 gün 1 saat birebir olarak yapılmaktadır. Gün ve saat, kişinin müsaitlik durumuna göre özel hazırlanır.

Ud Kursu Fiyatları

Ud Kursu/Aylık/Toplam 4 Saat: 500 TL
Dilerseniz haftada 1 gün 1 saat ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz grup solfej derslerimiz de mevcuttur.

Ud Dersi Yaş Sınırı

Ud derslerimiz 5 yaş ve üzeri her birey için uygundur.

Ders Biçimi

Ud kurslarımız kişiye özel birebir ders şeklinde verilmektedir.

Sertifika Programı

Bizler tarafından öğrencilerimizin seviyeleriThere are many writing services that provide essay help at affordable rates. This assistance can come in the kind of editing custom essay writing and proofreading. The professional writing services operate across the clock to ensure that every pupil gets their newspaper written in a manner that is professional. Their editing support also ensures write my essay that the student gets a draft to be submitted for regular.

belirlenip, sertifika sınavına başvuruları yapılmaktadır. İngiltere’den gelen eğitmenlerin yaptığı sınavdan geçen öğrencilere Uluslararası geçerliliği olan Trinity College Sertifikası verilmektedir.
Trinity College Sertifika sınavı her yıl Ocak ve Haziran aylarında yapılmaktadır.

Eğitmenler

Aydoğan Taşören

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz